Annoncér hos Helsingør Dagblad

– og bliv set af 20.000 læsere i Helsingør!

Hvis du vælger at annoncere i Helsingør Dagblad, bliver dit budskab set af en stor gruppe mennesker fra Helsingør og omegn.

Dagbladet er centrum for debatten i Helsingør og bliver læst af rigtig mange. Det viser alle undersøgelser.

For dig som annoncør giver det dig en helt unik eksponering, når du vælger os som annoncemedie.

Det skal være let for dig. Det er nemt og sikkert at indrykke annoncer i Helsingør Dagblad.
Vi hjælper dig gerne med udformningen af annoncen og sørger for opsætning og korrektur m.v.
Den ultrakorte deadline giver dig som annoncør en stor fleksibilitet. Du kan indrykke annoncer fra dag til dag, og husk, at vi udkommer alle dage undtagen søn- og helligdage.

Kontakt annonceafdelingen på

Tlf: 43 33 23 30

Mail: annonce@hdnet.dk

Prisliste for Helsingør Dagblad og Nordsjælland 2017

Salgsafdelingen

Mediecentret Nordsjælland er hele Nordsjællands eget mediecenter der foruden Helsingør Dagblad udgiver Lokalavisen Nordsjælland.
Udover udgivelse af hhv. Helsingør Dagblad og Lokalavisen Nordsjælland tilbyder opgaveløsning i forbindelse med udformning af specialaviser, grafiske opgaver og lignende.

For yderligere information

kontakt salgsafdelingen på tlf. 43 33 23 30.

Lone Schmidt

Stilling: Salg- og marketingchef

Email: l.schmidt@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 44

Erik Rasmussen

Stilling: Annoncekonsulent

Email: e.rasmussen@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 37

Stig Teil Kristensen

Stilling: Annonceekspedition

Email: s.kristensen@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 32

Gitte Pedersen

Stilling: Annonceadministration

Email: g.pedersen@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 31

Brian Chrøis

Stilling: Annoncekonsulent

Email: b.chrois@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 35

Sussi Bjørnholdt

Stilling: Annoncekonsulent

Email: s.bjornholdt@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 36

Jan Andresen

Stilling: Chefkonsulent

Email: j.andresen@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 34

Hans Martin Larsen

Stilling: Annoncechef

Email: m.larsen@hdnet.dk

Tlf: 43 33 23 38

helsingordagblad (1)