For byen 15/2 – uendeligt sky 1717407

Annoncér hos Helsingør Dagblad

– og bliv set af 20.000 læsere i Helsingør!

Hvis du vælger at annoncere i Helsingør Dagblad, bliver dit budskab set af en stor gruppe mennesker fra Helsingør og omegn.

Dagbladet er centrum for debatten i Helsingør og bliver læst af rigtig mange. Det viser alle undersøgelser.

For dig som annoncør giver det dig en helt unik eksponering, når du vælger os som annoncemedie.

Det skal være let for dig. Det er nemt og sikkert at indrykke annoncer i Helsingør Dagblad.
Vi hjælper dig gerne med udformningen af annoncen og sørger for opsætning og korrektur m.v.
Den ultrakorte deadline giver dig som annoncør en stor fleksibilitet. Du kan indrykke annoncer fra dag til dag, og husk, at vi udkommer alle dage undtagen søn- og helligdage.

Kontakt annonceafdelingen på

Tlf: 43 33 23 30

Mail: annonce@hdnet.dk

Prisliste for Helsingør Dagblad og Nordsjælland 2018

Salgsafdelingen

Mediecentret Nordsjælland er hele Nordsjællands eget mediecenter der foruden Helsingør Dagblad udgiver Lokalavisen Nordsjælland.
Udover udgivelse af hhv. Helsingør Dagblad og Lokalavisen Nordsjælland tilbyder opgaveløsning i forbindelse med udformning af specialaviser, grafiske opgaver og lignende.

For yderligere information

kontakt salgsafdelingen på tlf. 43 33 23 30.

Lone Schmidt

Stilling: Salg- og marketingchef

l.schmidt@hdnet.dk

43 33 23 44

Erik Rasmussen

Stilling: Annoncekonsulent

e.rasmussen@hdnet.dk

43 33 23 37

Stig Teil Kristensen

Stilling: Annonceekspedition

s.kristensen@hdnet.dk

43 33 23 32

Gitte Pedersen

Stilling: Annonceadministration

g.pedersen@hdnet.dk

43 33 23 31

Brian Chrøis

Stilling: Annoncekonsulent

b.chrois@hdnet.dk

43 33 23 35

Sussi Bjørnholdt

Stilling: Annoncekonsulent

s.bjornholdt@hdnet.dk

43 33 23 36

Jan Andresen

Stilling: Chefkonsulent

j.andresen@hdnet.dk

43 33 23 34

Hans Martin Larsen

Stilling: Annoncechef

m.larsen@hdnet.dk

43 33 23 38

Helsingør Dagblad Copyright © 2018

Abonnements tilbud

Prøv Helsingør Dagblad gratis i 3 uger

Nej tak
Jeg vil ikke have en gratis avis
Ja tak
Jeg vil gerne tage imod tilbudet
*Prøvetilbuddet gælder kun husstande, som ikke tidligere har haft gratis uger 2 gange, og husstande som ikke har abonneret på Helsingør Dagblad indenfor de sidste 3 måneder.
close-link
Abonnements tilbud

hovedmenu