Annoncér hos Helsingør Dagblad

– og bliv set af 20.000 læsere i Helsingør!
Hvis du vælger at annoncere i Helsingør Dagblad, bliver dit budskab set af en stor gruppe mennesker fra Helsingør og omegn. Dagbladet er centrum for debatten i Helsingør og bliver læst af rigtig mange. Det viser alle undersøgelser. For dig som annoncør giver det dig en helt unik eksponering, når du vælger os som annoncemedie. Det skal være let for dig. Det er nemt og sikkert at indrykke annoncer i Helsingør Dagblad. Vi hjælper dig gerne med udformningen af annoncen og sørger for opsætning og korrektur m.v. Den ultrakorte deadline giver dig som annoncør en stor fleksibilitet. Du kan indrykke annoncer fra dag til dag, og husk, at vi udkommer alle dage undtagen søn- og helligdage.

Kontakt annonceafdelingen på

Tlf: 43 33 23 30 Mail: annonce@hdnet.dk Prisliste for Helsingør Dagblad og Nordsjælland 2019

Salgsafdelingen

Mediecentret Nordsjælland er hele Nordsjællands eget mediecenter der foruden Helsingør Dagblad udgiver Lokalavisen Nordsjælland.
Udover udgivelse af hhv. Helsingør Dagblad og Lokalavisen Nordsjælland tilbyder opgaveløsning i forbindelse med udformning af specialaviser, grafiske opgaver og lignende.

For yderligere information

kontakt salgsafdelingen på tlf. 43 33 23 30.

Birgitte Eibye

Stilling: Mediekonsulent

b.eibye@hdnet.dk

43332342

Lone Schmidt

Stilling: Salg- og marketingchef

l.schmidt@hdnet.dk

43 33 23 44

Stig Teil Kristensen

Stilling: Annonceekspedition

s.kristensen@hdnet.dk

43 33 23 32

Gitte Pedersen

Stilling: Annonceadministration

g.pedersen@hdnet.dk

43 33 23 31

Sussi Bjørnholdt

Stilling: Annoncekonsulent

s.bjornholdt@hdnet.dk

43 33 23 36

Jan Andresen

Stilling: Chefkonsulent

j.andresen@hdnet.dk

43 33 23 34

Peter Fugl

Stilling: Kommerciel Chef

p.fugl@hdnet.dk

43 33 23 43

Tibberup Høkeren maj 19/20 10-15.000 win  1752369
Borgerkroen 379696, 1754488 10-15.000 win juni 19/20
Murer Mads Jessen Jensen april 19/20 20-25.000 win 1752360
Smoke n Steam  1751732, 15-20.000 win  maj 19/20
Tikøb bager  april19/20 10-15.000 win win 1751624

Helsingør Dagblad Copyright © 2018

hovedmenu